TOPlist

Huawei uvedl hodinky Watch Fit Special Edition

Huawei Watch Fit Special Edition

Společnost Huawei představila chytré hodinky Huawei Watch Fit Special Edition pro globální zákazníky a jedná se o novou verzi řady Huawei Watch Fit. Tyto hodinky mají 1,64palcový HD AMOLED displej obdélníkového tvaru s poměrem obrazovky k tělu 70 % a rozlišením 456 x 280 pixelů (326 PPI). K dispozici je více než 10 000 ciferníků, které si můžete projít a přizpůsobit svému stylu. K dispozici je také spousta motivů Always on Display (AOD).

Huawei Watch Fit Special Edition funkce

Huawei Watch Fit Special Edition mají lehké tělo o hmotnosti pouhých 21 g a jsou tenké jen 10,7 mm. Obdélníkové chytré hodinky jsou k dostání ve třech barvách – hvězdně černé, mlhovinově růžové a lesní zelené. Řemínek je vyroben ze silikonu, na pravé straně se nachází tlačítko pro interakci. Tato speciální edice je vybavena technologií TruSleep 3.0, která zlepšuje rozpoznávání spánku o 10 %.

Technologie TruSeen 5.0 má lepší monitorování srdečního tepu a nechybí ani měření SpO2. Huawei Watch Fit Special Edition obsahují více než 100 tréninkových režimů, mezi které patří třeba i basketbal, fotbal nebo elektronické sporty. Maximální doba výdrže je 9 dní, při běžném používání šest. Pet minut nabíjení prý zajistí celodenní výdrž. Novinka se v tuto chvíli prodává v Brazílii, kde vyjde v přepočtu (bez daně, cla a v běžném převodu) na cca 2 200 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s Huawei hodinkami?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)