Huawei Watch Buds mají EKG, parádní displej a zabudovaná sluchátka

huawei watch buds

Před několika dny jsme vás informovali o tom existenci hodinek Huawei Watch Buds, které nyní čínská firma oficiálně představila. Jedná se o chytré hodinky se zabudovanými bezdrátovými sluchátky, což je poměrně unikátní koncept, který sice už existuje, avšak žádný solidní prodejce jej doposud nenabízel.

Huawei Watch Buds byste na první pohled od ostatních hodinek této firmy nepoznali. Pyšní se 1,47palcovým AMOLED panelem s rozlišením 466 x 466 pixelů, jejich tělo je tvořeno z nerezové oceli a nabízí certifikaci IP54. Nabízí vše, co byste od nich očekávali, jako je měření srdečního tepu, SpO2, stresu a spánku. Nechybí ani EKG nebo více než 80 sportovních režimů.

HUAWEI Watch Buds – less is more

HUAWEI Watch Buds - less is more

Displej je k tělo připevněn magnety. Tuto technologii Huawei nazval Flip Cover a po jeho otevření spatříte bezdrátová TWS sluchátka. Ty disponují aktivním potlačením hluku, ale také transparentním režimem. Pomocí umělé inteligence se starají o co nejčistší zvuk při hlasových hovorech. Klíčová je také výdrž. Hodinky na jedno nabití vydrží až 3 dny a sluchátka mají vydržet až 4 hodiny nepřetržitého poslechu při zapnutém ANC. Nabíjí se pak logicky spolu s hodinkami. Cena je nastavena na 2 988 RMB, což je asi 9 800 korun. Zatím není jasné, zda a kdy se případně podívají do Evropy.

Jak se vám líbí tento koncept?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)