Zůstaňte doma. Huawei rozdává velké slevy na notebooky i telefony

huawei-rozdava-velke-slevy-notebooky-telefony

Komerční článek

V rámci akce „Všude dobře, doma nejlíp“, rozdává společnost Huawei slevy na vybrané produkty. Špičkový notebook tak můžete získat až o 8 000 korun levněji. Domácnosti se kvůli šíření nemoci Covid-19 proměnily na improvizované kanceláře a školní učebny. Huawei chce proto pomoci všem, kterých se současná složitá situace dotkla. Na práci nebo na výuku nabízí notebooky, tablety i chytré telefony za speciální výhodné ceny.

Až do 15.10. máte možnost si na e-shopu společnosti Huawei výhodně pořídit nový notebook, tablet nebo mobilní telefon. Vlajkovou loď, Huawei MateBook X Pro po omezenou dobu koupíte místo obvyklých 43 999 Kč už za 39 999 Kč. Tento stroj přitom spolehlivě zastane nejen jakoukoliv kancelářskou práci, ale díky unikátnímu displeji s ultravysokým rozlišením a poměrem stran 3:2 se hodí například i na profesionální úpravu fotografií. Příjemnou cenu za našlapaný notebook s 512GB SSD diskem, funkcí Huawei Share, rychlým nabíjením a výdrží až 14 hodin podtrhuje šikovný batoh a počítačová myš, které dostanete v rámci akce zdarma. A abyste svůj nový notebook mohli propojit se světem internetu, přibalí vám Huawei jako extra dárek navíc ještě všestranný domácí router WS5200 v ceně 1 099 Kč. Huawei akce dárek sleva

Nejen studenty zaujme MateBook D 14, který si z modelu X Pro půjčuje to nejlepší. Kovové tělo mu dodává funkční ochranu proti mechanickému opotřebení, 512GB disk skýtá dost prostoru pro veškerá data a funkce Huawei Share zase nabízí rychlý a jednoduchý způsob zálohování fotografií z mobilního telefonu. Výkon stroje je dostačující i pro starší hry a každodenní pracovní nasazení. Už za původní cenu 17 999 Kč šlo o zajímavou nabídku. Nově jej však Huawei nabízí za pouhých 12 999 Kč a zdarma k němu přidá i jednoduchý domácí router WS318n pro připojení k internetu. Stejně jako u nejvyššího modelu, dostanete k notebooku zdarma také kvalitní batoh a myš.

Za skvělou cenu 10 999 Kč je v rámci akce k dostání také nejvyšší LTE model jedenáctipalcového tabletu Huawei MatePad Pro (128GB verze) včetně obalu, klávesnice a digitálního pera pro pohodlné psaní i kreslení. Aktuální cena kompletu se přitom běžně pohybuje kolem 15 999 Kč. Do nabídky se dostal i mobilní hit Mate 30 Pro (256GB verze). Z aktuálních 18 999 Kč jej Huawei na čas zlevnil na 16 999 Kč a navíc vám k němu zdarma přidá i původní chytré hodinky WATCH GT.

V nabídce akce „Všude dobře, doma nejlíp“ je však i celá řada dalších výrobků včetně odhlučňovacích sluchátek, nejnovějších chytrých hodinek WATCH GT 2 Pro a dalších mobilů, notebooků a tabletů. Na finální nejnižší cenu se vždy dostanete stažením příslušného slevového kuponu. Kompletní nabídku najdete zde. Každý zájemce si bude moci v rámci koupit maximálně tři kusy od každého výrobku. Hawei produkty

Musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu Huawei vytvořit účet. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků je vždy omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“. Akce končí 15.10.2020. 23:59:59.

Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)