Unikly fotografie Huawei P Smart 2019. Překvapí nás nízkou cenou?

Unikly fotografie Huawei P Smart 2019. Cenu byste neuhádli

Rok se blíží ke svému konci a Huawei pilně pracuje na aktualizaci jeho nabídky pro příští rok. Huawei P Smart 2019 vypadá krásně, má jen malý kapkovitý výřez a duální AI fotoaparát. Podle vzhledu bychom neuhodli, že se jedná o levné zařízení z nižší střední třídy. Dle uniklých specifikací se máme na co těšit!

Cenově dostupný telefon s prémiovým vzhledem

Většina zákazníků klade důraz na vzhled. A právě tady by dnešní telefon mohl bodovat. Není běžné, aby takto levný telefon disponoval minimálním kapkovitým výřezem. Huawei P Smart 2019 se toho ale nebojí a přesně toto nabídne. Minimálně na fotografiích mu to sluší hodně. Displej má mít úhlopříčku 6,2 palců v poměru stran 18:9 a rozlišením full HD+. Na zádech najdeme duální fotoaparát. Minulý model Huawei P Smart se účastnil našeho fototestu levných telefonů. Sám si v něm vedl výborně, kdy v něm získal dělené první místo. Snad dvojka přinese minimálně stejnou kvalitu.

Slabinou starého modelu byl hlavně starý hardware v čele s procesorem Kirin 659. To by u nového Huawei P Smart 2019 neměl být problém. Nový model má být osazen moderním 12 nm Kirin 710 doplněným o 3 GB až 4 GB RAM s 32 – 64 GB úložištěm. Kapacita baterie činí 3320 mAh. Bohužel to vypadá, že telefony budeme i příštím roce dobíjet pomocí microUSB. Huawei P Smart 2019 by stále neměl být osazen moderním USB-C. Vypadá to, že si výrobci nový konektor schovávají pouze pro vyšší modely.

Uváděné ceny vypadají velice atraktivně. Telefon má být prý dostupný od 250 Eur (cca 6500 Kč). Mají se Xiaomi a Nokie v této kategorii pomalu začít bát? Těšíme se na jejich levné telefony pro příští rok. Vypadá to, že kvalitní telefony půjdou příští rok pořídit už opravdu levně.

Plánujete příští rok koupit nový telefon? Jak se vám líbí Huawei P Smart 2019?

Zdroj: androidauthority.comwinfuture.de

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)