Huawei Nova 5 brzy vychází. Bude mít tři hlavní fotoaparáty i čtečku otisků v displeji

huawei nova 5 design

Předchozí generace Huawei Nova 4 byla představena teprve před šesti měsíci a už čínská společnost chystá novinku v podobě Huawei Nova 5. Na internetu se nyní objevil design zadní strany a několik dalších detailů.

Huawei Nova 5 připomíná designem modely P30

Z toho, co o Huawei Nova 5 víme, je jasné, že designově vychází z řady Huawei P30. Všimnout si  můžete gradientního efektu na zadní straně a třech hlavních fotoaparátů. Ty jsou seřazeny vertikálně. Zároveň chybí čtečka otisků prstů, což jasně naznačuje, že telefon bude mít čtečku v displeji.

huawei nova 5 unik informaci

Prozatím neznáme design přední strany, je ale dost možné, že telefon bude mít klasický výřez. Na internet byly nahrány i fotografie obalu, které nenaznačují to, že by telefon měl mít vysunovací selfie kameru. Na obalech si ale můžeme všimnout otvoru pro 3,5mm audio konektor. Dále se spekulovalo o 40W rychlém nabíjení. Výkon by měl mít na starost Kirin 980, tedy momentálně to nejlepší, co Huawei má k dispozici.

Těšíte se na Huawei Nova 5?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek