Zajímavá nabídka: Huawei dramaticky zlevnil tento zakřivený herní monitor

huawei herní monitor sleva

Na oficiálním e-shopu Huawei nyní probíhají poměrně zajímavé slevy a to až do 18.12.2022. Za zmínku stojí hlavně slevy na notebooky, které nyní můžete koupit za velmi solidní peníz, avšak jedna ze slev, o které se příliš nehovoří nás dosti zaujala a sami přemýšlíme, že ji využijeme.

Jedná se o slevu na monitor HUAWEI MateView GT 27, který disponuje 27palcovým VA panelem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a obnovovací frekvencí 165 Hz. Je navíc zakřivený (1500R) a má standardní poměr stran 16:9. Pokrývá 90 % barevného prostoru DCI-P3 a 100% sRGB, přičemž maximální jas činí 350 nitů. Nechybí certifikace Certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light a Flicker Free, což je u monitorů důležité, zvlášť pokud do něj koukáte několik hodin denně.

Z portové nabídky stojí za zmínku USB-C, které slouží pro napájení, HDMI 2.0 a také DisplayPort 1.2. Je škoda, že zde není standard HDMI 2.1, takže na vysokou obnovovací frekvenci mohou majitelé nových generací konzolí zapomenout. Samozřejmě jej můžete namontovat díky standardů VESA i na zeď. Původně si za něj čínská firma říkala 9 790 Kč, po slevě je však k dostání za velmi zajímavých 5 499 Kč, což z něj dělá jeden z nejlevnějších monitorů své třídy.

Jaký monitor doma používáte vy?

Zdroj: Huawei

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)