TOPlist

Huawei Mate 30 Pro na prvním snímku. Velký displej s průstřelem, 4 fotoaparáty a 55W nabíjení

huawei mate 30 pro prvni informace

Huawei teprve nedávno vydal telefony řady P30 a už nyní se začínají objevovat první náznaky toho, co uvidíme na podzim při představení Mate 30 Pro. Dočkat bychom se měli velkého displeje s průstřelem, čtyř hlavních fotoaparátů i 55W rychlého nabíjení.

První informace o Huawei Mate 30 Pro

V první řadě bychom v Mate 30 Pro měli vidět nový čipset Kirin 985, už od základu bude podporovat 5G sítě díky integraci 5G modemu Balong 5000. Prozatím v tuto chvíli není jasné, jestli bude existovat i pouze 4G verze telefonu.

huawei mate 30 pro spekulace

Samotný displej opět naroste. A to na velikost 6,71 palců, využívat se má OLED panel od BOE. Nebude chybět ani zaoblení displeje. Dále by měl mít průstřel v displeji. Přesněji ještě není jasné, kde přesně bude umístěn. Dále by měl mít čtečku otisků prstů v displeji.

huawei mate 30 pro unik informaci

Na zadní straně uvidíme čtyři hlavní fotoaparáty, velice pravděpodobně půjde o identickou konfiguraci jako jsme mohli vidět u Huawei P30 Pro. Po designové stránce bude vycházet z Mate 20 Pro. Baterie má mít kapacitu 4 200 mAh a zároveň má přijít ultra rychlé 55W nabíjení a 10W reverzní bezdrátové nabíjení.

Těšíte se na nový prémiový telefon od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)