Huawei a Honor vydávají nadstavbu EMUI 9.1 na 10 starších telefonů

emui 9.1 huawei honor nadstavba aktualizace

Majitelé nejnovějších zařízení už se z EMUI 9.1 nějaký ten pátek můžou těšit. Společnosti Huawei a Honor začaly s testováním nové nadstavby EMUI 9.1 na starší telefony v dubnu tohoto roku. V těchto dnech konečně aktualizace začíná vycházet. Přesněji na sedm Huawei a tři Honor telefony.

Nadstavba EMUI 9.1 začíná vycházet na dalších 10 Huawei a Honor telefonů

Nová nadstavba je stále založená na systému Android 9 Pie, na Android Q si musíme ještě pár měsíců počkat. Mezi novinkami můžeme nalézt podporu GPU Turbo 3.0, což znamená vylepšený výkon a menší náročnost na baterii u vybraných her. Druhou hlavní novinkou je úprava čtení souborů. Výsledkem má být o 20 procent rychlejší čtení souborů a zároveň uvolnění 2GB systémových dat.

emui 9.1 huawei honor nadstavba

Níže naleznete seznam deseti telefonů, pro které bylo potvrzeno vydání aktualizace. V první řadě se dostává na domovskou Čínu, kde můžou nadstavbu EMUI 9.1 stahovat. Než se rozšíří na zbytek světa, může to trvat i několik týdnů.

Obdrželi jste již nadstavbu EMUI 9.1?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)