Sluchátka Huawei FreeBuds 3 dostávají v aktualizaci novou funkci

huawei-freebuds-3-ukoncovani-hovoru

Do populárních sluchátek FreeBuds 3 v těchto dnech přichází nová aktualizace. Kromě klasických oprav menších chyb či vyladění komunikace s sebou nese také úplně novou funkci. Díky ní budou umět tato sluchátka vzdáleně ukončovat telefonní hovory. Update je trochu zvláštní v tom, že někteří uživatelé mají tuto funkci už od minulého prosince. Ostatní se dočkají právě až teď v druhé vlně. Ukončování hovorů přes Huawei FreeBuds 3 je možné dvojitým poklepáním na sluchátko.

Huawei FreeBuds 3 detail dřevo

Pokud má uživatel nasazená sluchátka obě, funkce funguje u pravého. V případě použití pouze jednoho z nich funguje i samostatně. Ukončování hovorů přináší do Huawei FreeBuds 3 aktualizace na firmware ve verzi 1.9.0.228. Update má asi dva megabajty a do sluchátek je potřeba ho nainstalovat prostřednictvím aplikace AI Life od Huawei. Sluchátka propojená s telefonem nechejte v otevřeném pouzdře a v aplikaci dejte vyhledat aktualizace. Po případné instalaci z telefonu pouzdro zavřete a nechejte ho tak cca 10 minut, aby se dokončila.

Už máte také tuto funkci ve sluchátkách?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)