Chytrý náramek Huawei Band 6 jde do prodeje v česku. Jakou cenu nasadil proti Xiaomi?

Huawei uvádí na český Band 6

Huawei uvádí na český trh svůj nový chytrý náramek Band 6. Novinka nabízí velký displej, sportovního asistenta a nepřetržité monitorování zdravotních hodnot. Největším konkurentem mu nejspíš bude velmi oblíbený Xiaomi Mi Band 6. Jakou cenu nasadil Huawei proti konkurenci?

Huawei uvádí chytrý náramek Band 6 na český trh v těchto dnech za doporučenou cenu 1499Kč. To je o několik stokorun více než jeho největší konkurent v podobě Xiaomi Mi Band 6, který lze koupit za 1190Kč. Huawei dává u svého nového náramku velký důraz na displej s úhlopříčkou 1,47“ a rozlišením 368 x 194 pixelů (282ppi). Displej je typu AMOLED, takže by měl mít dobrou viditelnost ve venkovním prostředí. Firma uvádí, že oproti předchozímu modelu se plocha displeje zvětšila o 148 %. Obrazovka je krytá 2.5D sklem, které mírně přetéká přes okraje displeje. Navíc je sklo opatřeno speciálním povlakem pro snížení množství zanechaných šmouh při používání.

Huawei Health
Huawei Health

Huawei Band 6 také nabízí 96 tréninkových režimů. Náramek dokáže kontinuálně monitorovat tep i hladinu okysličení krve. Dostupné jsou také údaje o kvalitě spánku, hladině stresu nebo sledování menstruačního cyklu pro ženy. Náramek také disponuje voděodolností 5 ATM.

Introducing the new HUAWEI Band 6

Introducing the new HUAWEI Band 6

Co říkáte na cenu Huawei Band 6?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)