Menu

Huawei Ascend G700: levnější bratranec Ascendu D2?

Na Twitter účtu @evleaks, kde se poměrně často objevují uniklé fotografie a informace o připravovaných telefonech, se včera začalo mluvit o mobilu Huawei Ascend G700. Kromě obrázku, na kterém má být vyobrazen právě zmíněný telefon, přišly také první informace o očekávaných technických specifikacích.

Toto je údajně Huawei Ascend G700

Toto je údajně Huawei Ascend G700

Operačním systémem tedy bude Android 4.2 Jelly Bean, jako procesor byl zvolen čtyřjádrový MediaTek MT6589 (na rozdíl od čtyřjádrového čipu Huawei HiSilicon K3V2, který je v Ascend Mate a Ascend D2), jemuž budou sekundovat 2 GB operační paměti. K zobrazování bude sloužit pětipalcový displej s HD rozlišením a tělo bude provedeno v plastu.

Toto je údajně Huawei Ascend G700

Toto je údajně Huawei Ascend G700

Vzhledem k tomu, že ceny modelové řady G nikdy nepřevýšily 320 amerických dolarů (v přepočtu 6 400 Kč), mohl by být Ascend G700 zajímavou volbou pro všechny, kdož pokukují po solidně vybaveném 5palcovém telefonu.

Zajímavostí je, že tyto specifikace jsou velmi podobně dříve uniklým parametrům Ascendu G710, ačkoli design se zdá být odlišný. Vzhledem k podobnému označení obou modelů očekáváme, že se tato dvě zařízení budou pohybovat ve stejné cenové hladině. Otázkou je, zda G700 bude dostupný i v jiných zemích, nebo jestli bude určen pouze pro čínský trh.

Zdroje: Twitter @evleaks, Engadget a Android Central.

 

Komentáře

Mario

Mario

22.3.2013 16:32

To vypadá dobře, že by další úspěch alá G300? :-) Teda pokud ho tu budou prodávat, byla by škoda, kdyby ne. Jestli se objeví tady na trhu, tak ho asi prubnu :-)

uni

uni

22.3.2013 18:38

Mario: tjn, ale nějak to cestou na náš trh dost bloudí, viz Ascend D2, kdy se začal prodávat, někdy vloni? Pak konečně dobloudí sem a člověk kouká, ICS systém. Ach bože…

uni

uni

22.3.2013 18:41

A to ještě cestou stačí nasekat bordel ve specifikacích, viz dostupnost 1GB 2GB RAM verze. S tímhle chce dobývat 3. pozici na trhu jo?:-D

Mario

Mario

23.3.2013 12:57

No jo, s naším trhem je problém. A ještě druhá věc, aby ho místní vychytralci nenapálili zase o několik tisícovek nahoru s kecy typu, kolik stojí dovoz. Zajímávé, že třeba do Německa či Anglie musí stát dovoz stejně, ne-li více a tam to nikdy tak drahé nemají. A dovoz nemám v lásce, kromě složitejšího přístupu mi jde hlavně o reklamace. Já si telefon kupuji relativně na dlouho a mám rád jistotu, že když bude problém, pošlu to místnímu servisu a je vyřízeno. I když bohužel, Huawei má na starosti reklamace Britex, jestli se nepletu, a to není zrovna výhra…

RSS (komentáře k článku)