TOPlist

Známe datum prodeje hodinek Amazfit X se zahnutým displejem

chytré hodinky Huami Amazfit X datum prodeje

Na celosvětový trh brzy vstoupí nový kus nositelné elektroniky z dílny čínské společnosti Huami. Půjde o očekávané chytré hodinky Amazfit X, které se honosí kovovým tělem, sedmidenní výdrží a hlavně unikátním zahnutým displejem. Oficiální označení produktu opravdu nese název „smartwatch“, ale designem i funkcemi připomíná spíš lepší chytrý náramek. Tak či onak  bude produkt s dostupností po celém světě k zakoupení na serveru Indiegogo. Počáteční datum prodeje Huami Amazfit X bylo přitom stanoveno na 28. duben. Server to před malou chvílí oznámil zaregistrovaným uživatelům skrze e-mailový newsletter.

Xiaomi Huami Amazfit X předprodej

Obsahem zprávy nebyly žádné další podrobnosti, a to ani o ceně. Portál nicméně láká na počáteční „early bird“ akci. Promo kód na slevu až ve výši neskutečných 180 dolarů (cca 4500 Kč) obdrží zákazníci v související facebookové skupině. Těžko říct, kolik bude takových kódů k dispozici, ale pokud si na Huami Amazfit X brousíte zuby, datum prodeje si určitě pohlídejte společně s obsahem ve skupině. Taková sleva je velmi lákavá. Zároveň se dá asi odvodit, že zmíněných 180 dolarů bude minimální cena. Podrobnosti o hodinkách najdete v jednom z našich starších článků.

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)