Objevil se Huami Amazfit Band 6. V podstatě vylepšený Mi Band 5

odhalený Huami Amazfit Band 6 AliExpress

Čínská společnost Huami, která vyrábí pro partnerskou firmu Xiaomi náramky a hodinky, podle všeho chystá uvedení vlastního náramku Amazfit Band 6. Tento nový model byl nedávno uveden na prodejním portálu AliExpress i s podrobnými popisky a obrázky. Materiály odhalily, že je z hlediska designu i funkcí téměř totožný s nedávno uvedeným a námi recenzovaným náramkem od Xiaomi Mi Band 5. Dříve objevená pracovní přezdívka York ukazovala původně na novinku pod značkou Xiaomi. Jak se ale nyní zná, půjde o odhalený Huami Amazfit Band 6.

Náramek od Huami se má od Xiaomi konkurenta (i když to je opravdu zvláštní označení, když Huami v podstatě vyrobilo oba) lišit hlavně měřením okysličení krve a přítomností chytré asistentky Amazon Alexa. To jsou dvě vlastnosti, o kterých se mluvilo před příchodem Mi Band 5. Nakonec nebyly u globální verze potvrzeny. Náramek od Huami má ale mít například i tlačítko reagující na různou intenzitu tlaku. Zmíněná produktová stránka na AliExpressu ukázala hodně detailů, ale cenu ani datum prodeje ne. Mezitím stihl odhalený Huami Amazfit Band 6, který slibuje například 1,1″ AMOLED displej, patnáctidenní výdrž, 11 sportovních režimů nebo celodenní měření tepu či PAI, stihl úplně zmizet z nabídky.

Kolik myslíte, že bude tento náramek stát?

Zdroj: notebookcheck

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)