TOPlist

HTC One M8 dostane brzy aktualizaci na Android 4.4.3 KitKat

Htc One M8

Aktualizace na nový systém Android jsou vždy velmi diskutovaným tématem. K jedněm z nejrychlejších výrobců v tomto ohledu patří jistě společnost HTC. Vlastníte její nejnovější model mobilního telefonu HTC One M8 a zajímá vás, kdy dostanete aktualizaci na systém Android 4.4.3 KitKat?

HTC ONE (M8)

Pokud vlastníte odemčenou/mezinárodní verzi mobilního telefonu HTC One M8, tak se nyní jistě ptáte, kdy aktualizaci dostanete. Dle slov viceprezidenta HTC pro management Mo Versiho přijde aktualizace již příští týden a bude se jednat o Android 4.4.3 KitKat. Zůstává otázkou, proč HTC nepřipraví rovnou aktualizaci na Android 4.4.4 KitKat. Tato nejnovější verze s sebou však přináší pouze několik malých bezpečnostních oprav. Mo Versi k tomu dodal, že veškeré bezpečnostní opravy z novějšího Androidu 4.4.4 KitKat HTC vložilo do starší verze 4.4.3.

HTC One M8 aktualizace

Pokud nevlastníte mezinárodní nebo odemčenou verzi mobilního telefonu HTC One M8, tak nemějte obavy. Aktualizace pro brandované verze tohoto telefonu přijde jen o několik dnů, či týdnů později. Společnost HTC se také již dříve oficiálně vyjádřila k plánované aktualizaci na zcela nejnovější mobilní operační systém Android L. Tato aktualizace dle slov HTC přijde do 90 dnů od oficiálního uvedení společností Google.

Vlastníte HTC One M8?

Zdroj: Android Police.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)