HTC předhání konkurenci. Aktualizuje modely One A9 a One M9

htc-logo-1

Před pár týdny ohlásil Mo Versi, viceprezident HTC, pomocí svého Twitteru, že cukrovinky s Marshmallow v čele se již blíží a pravděpodobně dorazí někdy ke konci prosince. Nyní opět za pomoci Twitteru hlásá, že je vše hotovo a aktualizace jsou připraveny k odjezdu ze stanice dílen HTC.

Jednou ze zmiňovaných aktualizací je update na verzi 6.0.1, a to pro smartphone HTC One A9. Ten se v září stal prvním ne-Nexus zařízením, které dostalo do vínku Android 6.0. Stejně tak se i tentokrát jako první dočká nových smajlíků díky tomuto updatu. Zdá se, že v HTC se snaží svou práci odvádět dobře a rychlost updatů, se kterou se setkáváme v případě posledního velkého modelu, One A9, nemá obdoby.

HTC One A9 - konstrukce, čtečka otisků prstů

Druhým updatem, který právě opouští domovskou stanici, je update na verzi 6.0 Marshmallow pro smartphone HTC One M9. Zde je však situace paradoxně odlišná. Dalo by se zvolat: Hurá! Vlajková loď konečně dostává update. Nejde naštěstí o žádnou tragédii, protože ani vlajkové lodě ostatních výrobců zatím updaty nedostaly.

HTC One M9 - konstrukce (17)

Aktualizace se již sice šíří, ale ještě nemusí být dostupná ke stažení. Mo Versi sdělil, že by měla být ke stažení dostupná během následujících 24 hodin.

Zdroj: AP

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)