TOPlist

Zahrajte si legendární hru Had v Mapách Google. V aplikaci bude pouze týden

had v mapach google hra

Google si vždy na 1. dubna připravuje několik aprílových žertů. Nejinak tomu je i v roce 2019. Společnost má hned několik přelomových novinek. Nejvíce nás ale zaujal Had v Mapách Google. Jedná se o variaci na klasickou hru. Akorát s tím rozdílem, že místo hada ovládáte vlak/tramvaj/bus a namísto jablek hledáte po mapě cestující a následně je převážíte k různým památkám.

Had v Mapách Google bude v aplikaci týden. Na webu půjde hrát ale kdykoliv

Pokud si dnes otevřete aplikaci Google Mapy, tak jste si pravděpodobně všimli v menu nové položky „Hrát hada“. Nemusíte se bát, že by Google z aplikace dělal herní aplikaci. K dispozici bude podle vyjádření společnosti pouze cca týden. Poté se vrátí vše zpět a Had v Mapách Google bude dostupný pouze ve webové verzi. Hru můžete najít na speciální webové stránce Google Map, hrát jde na PC i na mobilech.

Jak už jsme psali výše, nehrajete přímo za hada, ale za MHD. K dispozici jsou města jako Káhira, Sau Paulo, Londýn, Sydney, San Francisco, Tokio a rovněž kompletní svět. V každé oblasti je k dispozici jiný prostředek, například Londýn má dvoupatrové červené autobusy, San Francisco tramvaje apod. Ve hře nabíráte cestující a následně je převážíte k památkám, za které je více bodů.

Google Maps
Google Maps

Vyzkoušeli jste hru Had v Mapách Google?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)