TOPlist

Parádní hodinky Honor Watch GS 3 nabízí slušnou výdrž a ostrý displej. Co cena?

honor watch gs 3

Společnost Honor dnes představila kromě vůbec prvního ohebného telefonu s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 také nové chytré hodinky Honor Watch GS 3. Ty se mohou pochlubit prémiovým designem, hromadou funkcí i parádním displejem.

Hodinky Honor Watch GS 3 představeny

Dominantou hodinek je 1,43″ AMOLED panel s rozlišením 466 x 466 pixelů. Tělo hodinek je tvořeno z nerezové oceli a váží solidních 44 gramů. K dispozici jsou ve stříbrné, zlaté a černé, přičemž vždy dostanete jiný řemínek. Hodinky mají minimálně 97% přesnost sledování srdečního tepu a samozřejmostí je také nepřetržité sledování hladiny kyslíku v krvi. Potěší také možnost nechat si sledovat spánek, přičemž pokud máte výsledky špatné, zobrazí se vám více než 200 návrhů pro jeho zlepšení.

K dispozici je také více než 100 sportovních režimů a přesné sledování vaší polohy a díky certifikaci 5 ATM je nerozhodí ani voda, takže si je můžete v klidu vzít třeba do bazénu. Na jedno nabití mají vydržet až 14 dní, přičemž firma tvrdí, že stačí 5 minut na nabíječce, abyste je mohli používat jeden celý den. Plné nabití pak trvá něco málo pod hodinku.

https://www.youtube.com/watch?v=0xrH1gD3iSA

V systému naleznete předinstalovaných několik aplikací jako je hudební přehrávač, časovač, budík nebo dálková spoušť fotoaparátu. Můžete si sice nějaké nainstalovat, ale výběr není takový, jako například u Wear OS. Hodinkami půjde díky přítomnosti NFC také platit. K dispozici jsou zatím jen čínské ceny, jelikož nebyla potvrzena globální dostupnost. Za model Racing Pioneer zaplatíme v přepočtu 1 300 CNY, což je asi 4 300 Kč bez daně. Pokud byste měli zájem o verzi s koženým řemínkem, připlatíte si asi 700 Kč.

Jaké hodinky používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)