Nové hodinky Honor lákají na fajn cenu i lezení po skále. Kdy budou v ČR?

Honor Watch GS Pro Watch ES

Společnost Honor dnes v rámci konference IFA 2020 představila dvoje nové chytré hodinky Watch ES a Watch GS Pro. Zatímco první jmenované příliš nevybočují ze současného hranatého trendu běžných “městských” hodinek, ty druhé sebevědomě míří na dobrodruhy a cestovatele. A jsou na to také patřičně vybaveny.

Honor Watch GS Pro odolnost certifikáty

Parametry nových Honor Watch ES a Watch GS Pro

Začneme zajímavějším a vybavenějším modelem. Watch GS Pro mají kulatý AMOLED displej s průměrem 1,39 palce a rozlišením 454 x 454 pixelů. Tělo mají z oceli a polykarbonátu, řemínek ze silikonu. Disponují hned čtrnácti různými certifikacemi MIL-STD-810G a jsou tedy velmi dobře vybavené do extrémních podmínek. Mají rovněž nezávislou GPS. Po softwarové stránce poskytují více než 100 sportovních režimů včetně třeba horolezectví, lyžování nebo plavání. To jsou oblasti, na které Honor s těmito hodinkami cílí.

Watch GS Pro poradí s přílivem a odlivem a další předpovědí počasí. Nechybí analýza tepu, okysličení krve nebo spánku. V úsporném režimu zvládnou na jedno nabití fungovat i 25 dní. Při neustálém používání GPS vydrží 48 hodin. Poháněny jsou špičkovým procesorem Kirin A1, který najdeme třeba i v populárních Huawei Watch GT2.

Honor Watch GS Pro baterie

Hodinky Watch ES chtějí plnit úlohu fitness trenéra. Mají 95 cvičebních režimů a 12 animovaných cvičebních kurzů s různými scénáři, jako jsou cvičení pro spalování tuků a posilování svalů. Zanalyzují také tep, okysličení krve, spánek či stres. Mají hranatý 1,64palcový AMOLED displej s rozlišením 456 x 280, který podporuje i always-on funkci. Baterie by měla vydržet až 10 dní a přítomno je rychlé nabíjení, se kterým se dá dostat na 70 % během půlhodiny. Stejně jako druhá novinka mají procesor Kirin A1.

Varianty, ceny a dostupnost Honor Watch ES a Watch GS Pro

Model Watch GS Pro vyrazí oficiálně 7. září na trhy ve Velké Británii, Francii, Německu a Itálii za cenu 249 eur (cca 6 600 Kč). Hodinky Watch ES budou stojí 99 eur (cca 2 600 Kč) a momentálně už se prodávají na britském, německém, francouzském, italském a španělském trhu. Od českého zastoupení máme informaci, že u nás by se měly oba modely začít prodávat během října. Watch GS Pro přicházejí v modré, černé a bílé variantě, Watch ES nabízejí namísto modré růžovou.

Které nové hodinky od Honor se vám líbí víc?

Zdroj: TZ Honor

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)