Které Honor telefony obdrží Android 10 a novou nadstavbu MagicUI 3.0?

honor aktualizace android 10

Na velké Honor akci nešlo jen o nové produkty. Společnost se vyjádřila i k tomu, jak to bude s aktualizací stávajících telefonů na Android 10 a nadstavbu Magic UI 3.0. Celkově již šest telefonů Honor běží nebo v těchto dnech dostává aktualizaci, dalších sedm telefonů obdrží aktualizaci v následujících měsících. Je mezi nimi i ten váš smartphone?

Android 10 aktualizaci obdrží 13 Honor telefonů

Na akci byly představeny dva telefony, dva notebooky, chytré hodinky a další příslušenství. Společnost se rovněž pochlubila, že na Honor 20, Honor 20 Pro, Honor 20i, Honor V20, Honor Magic 2 a Honor 10 Lite už je, nebo v těchto dnech vychází aktualizace na Android 10 a nadstavbu Magic UI 3.0. Nejedná se nicméně o finální číslo.

honor telefony android 10 magic ui 3.0 aktualizace

V následujících měsících se dočkají i majitelé starších telefonů. Bohužel společnost neprozradila žádné přesnější datum. Vzhledem k předchozím zkušenostem s Honor telefony, očekáváme další várku na začátku roku 2020. A jaké Honor telefony aktualizaci obdrží?

Dostalo se s aktualizací i na váš telefon?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)