TOPlist

Honor Magic6 Lite můžete mít za polovinu! Kde ho koupit?

Honor Magic6 Lite
  • Honor Magic6 Lite nepatří k nejzajímavějším telefonům v poměru cena versus výkon
  • Za necelých deset tisíc korun najdete na trhu výrazně vybavenější mobilní telefony
  • U operátora O2 ale můžete telefon pořídit s obří slevou, díky které přístroj dává smysl

Honor Magic6 Lite byl oficiálně představený teprve před dvěma měsíci a upřímně můžeme říci, že za srovnatelnou sumu peněz na trhu najdeme zajímavější mobilní telefony. Není to špatný mobilní telefon, Honor to ale s cenou zkrátka přehnal.

Připomeňme si, že Honor Magic6 Lite je poháněný procesorem Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 v kombinaci s 8 GB operační paměti, nabízí interní úložiště s kapacitou 256 GB, baterie má kapacitu 5300 mAh a potěší 6,78palcový AMOLED displej s frekvencí 120 Hz. Chválíme čtečku otisků prstů v displeji!

Honor O2

Podobné funkce ale dnes nabízí řada výrobců o něco levněji případně za stejnou cenu nabízí výkonnější procesor nebo lepší fotoaparáty. Základní cena u O2 je 9789 korun, k dispozici je černé nebo zelené provedení. Pokud ale zohledníme slevy a bonusy, které operátor nabízí, rázem zde máme velmi atraktivní nabídku. První sleva má výši 2000 korun a dostanete se k ní skrze aplikaci Moje O2 za předpokladu, že máte u O2 nějaké paušální služby. Určitě ve svém okolí najdete někoho, kdo O2 využívá, navíc se slevové kódy pravidelně objevují na různých diskuzních fórech. Dostáváme se na cenu 7789 korun…

O2 nabízí dvě akce, které můžete kombinovat!

Současně O2 nabízí bonus 3000 korun při výkupu vašeho starého mobilního telefonu. Výkup probíhá přes stránky o2vykup.cz, kde si snadno naceníte zařízení, které chcete odprodat. Díky zmíněnému bonusu se ale rázem dostáváme na cenu 4789 korun mínus sleva za zařízení, které operátorovi odprodáte.

Teoreticky to může být výrazně poškozený mobilní telefon, za který v rámci samotného výkupu dostanete desetikorunu, rozhodující je ale samotný výkupní bonus. Za 4789 korun už Honor Magic6 Lite dává podstatně větší smysl a myslím si, že za tuto sumu se řadí k nejvýhodnějším telefonům na trhu. Obě slevy jdou kombinovat, u operátora jsme informaci ověřili.

Pořídíte si domů Honor Magic6 Lite?

Zdroj: O2

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)