Honor hledá ztracený prototyp. Za nalezení telefonu nabízí 130 tisíc Kč

prototyp honor 20

Nepříjemnou situaci musí řešit německé zastoupení společnosti Honor. Během velikonočních svátků se jednomu zaměstnanci ztratil prototyp telefonu Honor. Společnost nyní nabízí odměnu 5 000 eur, v přepočtu cca 130 tisíc Kč za jeho nalezení.

Ztracený prototyp je pravděpodobně Honor 20

Ještě před samotným představením telefonů, probíhá jejich testování. V jedné fázi se půjčují i zaměstnancům, kteří jej zkouší v každodenních podmínkách. U Honoru to není výjimkou. Jeden takový prototyp obdržel i zaměstnanec marketingového oddělení. Na velikonoční svátky se i s telefonem vydal domů za rodinou.

honor ztraceny prototyp

Ve vlaku z Düsseldorfu do Mnichova mu z batohu zmizel telefon. Není v tuto chvíli jasné, jestli jej někdo ukradl, nebo například vypadl při manipulaci s batohem. Ať už to je jakkoliv, společnost za nalezení prototypu nabízí odměnu 5 000 eur. Podle informací Honoru, byl telefon v šedém obalu.

Někteří společnost nařkli z toho, že se jedná pouze o marketingový tah před vydáním telefonů Honor 20 a ve skutečnosti se nic neztratilo. To ale společnost odmítla.

Myslíte si, že se jedná o marketingový tah Honoru?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)