Honor začíná v ČR prodávat chytrý náramek Band 7

Honor band 7 ČR cena parametry

Společnost Honor čerstvě představila a mimo jiné i na český trh rovnou vyslal svůj nový chytrý náramek. Novinka Honor Band 7 nabídne měření celkem 96 různých sportovních aktivit a nově využívá dedikovanou aplikaci Honor Health. Náramek oproti předchozí generaci disponuje větším displejem, výdrží baterie 14 dní a funkcemi přesného měření a zaznamenávání srdečního tepu, spánku, stresu a dalších zdravotních dat s využitím umělé inteligence.

HONOR Health
HONOR Health

Honor Band 7 má dále 1,47palcový barevný AMOLED displej s 2,5D zakřiveným sklem, rozlišením 194 x 368 bodů a váží asi 18 gramů. Přesně měří a zaznamenává srdeční tep, spánek, stres a další zdravotní data. Ta pak převádí do podoby doporučených cvičení a kurzů, které mohou dále zlepšit kvalitu života. Umožňuje také nepřetržité sledování srdečního tepu i okysličení krve. Dá se rovněž použít pro čtení zpráv, správu hovorů, kontrolu předpovědi počasí nastavení, budíku, ovládání předávání hudby nebo třeba jako dálková spoušť k foťáku.

Honor band 7 ČR cena parametry barvy

Pro větší komfort nabízí náramek Honor Band 7 nadstandardní výdrž baterie. Při typickém používání vydrží náramek až dva týdny a při intenzivním používání až 10 dní. Novinka bude dostupná ve třech barvách: Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green. V ČR startuje jeho prodej za cenu 1 299 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na hodinky a náramky od Honoru?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)