TOPlist

Honor Band 5 oficiálně představen: Chytrý náramek s SpO2 senzorem a nízkou cenou

honor band 5 predstaveni

Kromě telefonů Honor 9X a Honor 9X Pro, představila čínská společnost i novou generaci chytrého náramku Honor Band 5. V první řadě potěší nízká cena, v Číně se začíná prodávat za 190 CNY, v přepočtu s DPH cca 780 Kč. Je tak jasné, že atraktivní cenou se Honor snaží jít proti Xiaomi Mi Band 4.

Honor Band 5 umožní měření hladiny kyslíku v krvi

Podobně jako předchozí generace náramku, i Band 5 má barevný OLED displej o velikosti 0,95 palců. Rozlišení je 240 x 120 pixelů. Displej poslouží nejen k zobrazení informací ohledně fitness aktivit, ale také k zobrazení oznámení z propojeného telefonu. Baterie uvnitř podle Honoru vydrží na jedno nabití 14 dní.

Senzor pro sledování srdečního tepu byl vylepšen, nově se využívá TruSeen 3,5. Novinkou je SpO2 senzor, který slouží k měření hladiny kyslíku v krvi. Celkově dokáže náramek měřit 10 různých sportovních aktivit, včetně plavání. Splňuje voděodolnost 50m. Existuje i NFC verze, nicméně využijete ji pouze v asijských zemích. Podpora například Google Pay se nekoná. Prodej v Číně začal již dnes, později by se však tento fitness tracker měl objevit i v Česku.

Honor Band 5 Official Promo #2

Honor Band 5 Official Promo #2

Jak se vám líbí náramek Band 5 od Honoru?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)