Honor 6 dostává aktualizaci na EMUI 3.0

honor-6-displej

Recenzi na povedený telefon Honor 6 jsme vám přinesli již koncem listopadu loňského roku v samostatném článku Honor 6 (H60-L04) – povedený Číňan v převleku. Tento přístroj pochází z dílny Huawei a s tímto označením se prodává na čínském domácím trhu. V Evropě se ovšem telefon prodává pod značkou Honor, což může být trochu matoucí. Honor 6 nově dostává v Evropě aktualizaci svého uživatelského prostředí EMUI na verzi 3.0. Tato aktualizace bohužel neznamená zvýšení verze Androidu, který ale zůstává alespoň na verzi 4.4.4. A co tedy aktualizace uživatelského rozhraní přináší? Vylepšena byla především domácí obrazovka (nekonečný posun na domácí obrazovce, vylepšená správa Widgetů, změna mřížky a další), aplikace fotoaparátu (skenování QR kódů, přidání vodoznaku atp.) a změn se dočkaly i další systémové aplikace.

honor-6-predni-strana-displej-2

Honor 6 za svou cenu okolo 9 tisíc nabízí opravdu výbornou hardwarovou výbavu i povedený a dobře odladěný systém. V dané cenové hladině tak představuje jeden z nejlepších telefonů na trhu.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (104)