Honor 20 na prvním snímku. Bude mít 3 fotoaparáty i čtečku otisků v displeji

honor 20 prvni ínformace design

Honor 11 už velice pravděpodobně neuvidíme. Alespoň podle nově uniklých informací. Čínská společnost chystá rovnou Honor 20 podobně jako sesterská společnost Huawei rovnou přešla na číslovku dvacet. Kromě toho již známe předběžné parametry i design zadní strany. Pojďme se poprvé na Honor 20 podívat blíže.

První detaily o telefonu Honor 20

Nejprve je zde zadní strana, kde si můžeme všimnout rovnou tři hlavních fotoaparátů. Přesněji má mít snímače 40 + 20 + 8 MPx. Na přední straně se má objevit 32 MPx selfie kamera. A to pravděpodobně v minimálním výřezu, i když průstřel nebyl vyloučen. Ostatně už s ním má společnost zkušenosti z Honor View 20.

honor 20

Uvnitř Honor telefonu nalezneme Kirin 980 a poměrně bohatou výbavu včetně různých speciálních režimů a módů. Mezi nimi nebude chybět Gaming+, GPU Turbo, CPU Turbo nebo Link Turbo. Chybě nebude ani 3,5mm audio konektor a dokonce by se mělo dostat na speciální HiFi čip pro lepší audio. Dále se připravuje podpora pro duální GPS.

Změn bychom se měli dočkat u displeje, který má mít OLED panel o velikosti 6,1 palců. OLED byl použit kvůli čtečce otisků prstů v displeji. Baterie má mít kapacitu 3 650 mAh a nemá chybět ani hodně rychlé 22,5W nabíjení. K dispozici už jsou i předběžné ceny telefonu, samozřejmě je stále musíte brát s rezervou, stejně jako zbylé informace. Jedná se o neoficiální parametry. Základní verze s 6GB RAM a 128GB pamětí vyjde na 2 999 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 12 tisíc Kč. Nejvybavenější verze s 8GB RAM a 256GB úložištěm má stát 3 799 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 15 tisíc Kč. Představení se očekává během jara 2019.

Jak se vám líbí první parametry telefonu Honor 20?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)