Honor 20 Pro konečně prošel certifikací Google. Prodeji telefonu už nic nebrání

honor 20 pro certifikace google

Už je to téměř měsíc od té doby, co Honor představil telefony Honor 20 a Honor 20 Pro. První jmenovaný už jsme mohli i testovat a vydali jsme recenzi. S modelem Pro už to bylo ale horší. Telefon se neobjevil ani k testování, natož aby se objevil v prodeji. Důvodem byla chybějící Google certifikace. Nyní už by ale telefon měl certifikací Google projít a měl by se začít prodávat.

Honor vyřešil problém s certifikací Google

Původně se řada telefonů Honor 20 měla začít prodávat na začátku června. Nicméně vzhledem k chybějící certifikaci, bylo spuštění odloženo. A to i pro základní model Honor 20. Jeden z důvodů je i to, že společnost má připravenou marketingovou kampaň pro oba telefony zároveň. Téměř měsíční čekání je ale u konce, jak informovalo několik zahraničních webů.

Honor 20 📱 První pohled česky

Honor 20 📱 První pohled česky

Přesné datum vydání není známé. Marketingové kampaně se měly rozběhnout tento týden, nicméně zástupci společnost Honor tuto informaci pozměnili pouze na “brzy”. To jsou odlišné informace, než které včera přinesl server Bloomberg. Podle nich jsme měli vidět vydání standardního Honoru 20 již v pátek 21. června. Jedno je ale jisté, řada telefonů Honor 20 je za rohem a zákazníci se mají rozhodně na co těšit, alespoň podle toho, co prozradila naše recenze Honor 20.

Honor 20

Honor 20

  • Displej 6,26,", 2340 x 1080 px, IPS
  • Procesor Kirin 980
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 40 + 16 + 2 + 2 MP
  • Baterie 3 750 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Těšíte se více na Honor 20 nebo Honor 20 Pro?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)