Zarezervujte si hodinky Nubia Watch již dnes. Co nabídnou?

hodinky nubia watch

Společnost Nubia se chystá odhalit svůj nový telefon Nubia Red Magic 5S, ovšem tím pro ní rozhodně rok 2020 neskončil. Od dnešního dne si totiž můžete zarezervovat hodinky Nubia Watch. Ty nabídnou flex displej podobný tomu, který společnost představila v “telefonu na ruce” Nubia Alpha.

Nubia Alpha byl spíše telefon, než chytré hodinky, ovšem nabízela se i verze bez SIM a tím pádem jste si z něj mohli udělat i hodinky. Poháněl jej čipset Snapdragon Wear 2100, kterému sekundoval 1 GB RAM a 8 GB úložiště. Mimo jiné se na přední straně nacházel také fotoaparát. Nubia Watch se mají dočkat zlepšeného výkonu, ovšem fotoaparát nenabídnou. Parádní design má ale zůstat.

Společnost již vydala oficiální plakát, na kterém stojí slogan “Urban Adventure”. Hodinky mají stát přibližně 3 000 juanů, tedy asi 9 600 korun bez daně. Více informací o nich budeme vědět v následujících dnech.

Co říkáte na chystané hodinky Nubia Watch?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)