Menu

Hodinky Michael Kors: Silná konkurence zavedeným výrobcům?

S příchodem platformy Android Wear se zavedení výrobci elektroniky snaží vytvořit produkt – hodinky, které by uživatele klasických hodinek přesvědčily o koupi. Hodinky jako takové jsou ale pro mnoho lidí především vyjádřením stylu, vkusu a v některých případech i určitého postavení. Se zavedenými výrobci elektroniky si většinou tyto slova nespojíte. Toho si jsou moc dobře vědomy módní značky jako například Michael Kors.

Michael Kors přichází s novými hodinkami

Proto se do výroby chytrých hodinek pouští i někteří výrobci těch klasických – ručičkových. Jako příklad si můžeme uvést chytré hodinky od Tag Heuer, o kterých jsme vás již informovali. Nyní přichází na řadu počin od světoznámého designéra Michaela Korse. Hodinky jsou zaměřené hlavně na ženy. Značka Michael Kors ovšem vyrábí také pánské hodinky, tak snad se jich někdy dočkáme i v chytrém provedení.

michael kors

Samotná novinka je spíše o stylu a designu, než o velkých technologických řešeních nebo výbavě. Každopádně tyto hodinky pohání procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, lze je nabíjet bezdrátově a také mají vyměnitelné řemínky. V prostředí najdete speciální ciferníky vytvořené právě od Michaela Korse. Zajímavostí je, že mají kruhový display, který je ale dole trochu uříznutý – podobně jako u Moto 360 od Motoroly. A cena? Jak se dá čekat, tak hodinky nejsou nejlevnější. Cena začíná na 350 dolarech a můžete se dostat až na 395. Pokud byste si chtěly přeci jenom udělat radost nebo pánové udělat radost svým protějškům, tak již nyní můžete objednávat na oficiálním storu Michael Kors – michaelkors.com.

Jak se vám líbí tyto nové hodinky?

Zdroj: androidpolice.comandroidauthority.com.

 

Komentáře

Libb

Libb 39

8.9.2016 11:02

Pro autora: zkuste si uvědomit, o čem píšete a držte se toho. Skáčete od hodinek k hodinkám (Tag Heuer, Moto 360), ale nezmínil jste ani jaký tam bude systém – nějaký uzavřený nebo Android Wear? Jsou tam vůbec nějaké aplikace? Ono by to chtělo na webu výrobce i scrollovat dolů a ne kouknout jen na hlavní stránku. :)
A druhá věc, a to pravopis.
Hodinky přesvědčily
Pokud byste si chtěly přeci jenom udělat radost nebo pánové udělat radost svým protějškům... (jsou dámské, takže ženy)

JanVitasek

Jan Vitásek 0

8.9.2016 11:15

Libb napsal: 8.9.2016 11:02

Pro autora: zkuste si uvědomit, o čem píšete a držte se toho. Skáčete od hodinek k hodinkám (Tag Heuer, Moto 360), ale nezmínil jste ani jaký tam bude systém -…

Máte samozřejmě pravdu. Za chybu se omlouváme a nyní je už opravena. Pěkný den.

TemporarilyAvailable81

TemporarilyAvailable8114 0

8.9.2016 11:20

“tyto slova”

To není úplně vydařený článek.

Jirka2014

z aplikace
8.9.2016 16:20

RSS (komentáře k článku)