Menu

Chytré Hodinky Huawei Watch dostanou Android Wear 2.0 tento měsíc

Chytré hodinky Huawei Watch jsou na trhu již od léta roku 2015, i přesto ale byly zařazeny na seznam hodinek, které dostanou aktualizaci na Android Wear 2.0. Nyní již víme, kdy aktualizace přijde.

Hodinky Huawei Watch již mají nástupce, přesto se na ně nezapomíná

Informace o aktualizaci hodinek na Android Wear 2.0 přichází z oficiálního účtu na Twitteru, kde se jeden z uživatelů ptal, kdy se na jeho Huawei Watch dostane nová aktualizace. Nejen jeho pak potěšila zpráva, že přijde již v březnu, tedy ještě do 14 dní.

O aktualizaci se vědělo od té doby, co Google zveřejnil seznam všech hodinek, které dostanou aktualizaci. Nicméně přesné datum chybělo a je rozhodně lepší ho vědět, než jen čekat a čekat. V Android Wear 2.0 je několik novinek, mezi ty hlavní patří podpora samostatných aplikací, inteligentnější ciferníky, podpora Google Assistant a spoustu dalších věcí.

Vlastníte hodinky Huawei Watch? Jste s nimi spokojeni?

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

Jirka.S

14.3.2017 16:05

Celkem vtipné že dostanou wear 2.0 bůh ví jak dlouho před tím, než se u nás začnou vůbec prodávat nové hodinky, které wear 2.0 mají v základu.
Nevíte někdo jak to vypadá na našem trhu s LG watch sport ?

Game

z aplikace
14.3.2017 16:12

Škoda ze se nedostane na sony smartwatch 3. Naštěstí někdo na xda už pracuje na wear 2 pro Sony smartwatch 3.

Libb

Libb 59

14.3.2017 17:57

Ohledně SW3 – řekl bych, že to bude tvarem ciferníku. AW2 je dělaný na kulatý ciferník.
Jinak není moc o co stát, zkoušel jsem to a bude s tím víc starostí, než radosti. Hlavně se zdá, že na rozdíl od AW1.5 to nebude vůbec podporovat češtinu. Teď můžete na hodinky mluvit česky a ony vám rozumí, můžete diktovat třeba odpovědi na Facebook apod. Ale na AW2 je ten zk. asistent a ten rozumí jen anglicky. U příkazů bych to dal, ale nemůžu dost dobře mé mámě odpovídat na SMS anglicky :(

adrian_mucska

z aplikace
14.3.2017 17:58

Takisto aj moje fossilky majú dostat tento mesiac. Teda ak to dodrzia :)

RSS (komentáře k článku)