Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e poodhaleny: Známe design i parametry

chytre hodinky huawei watch gt2e

Téměř za 10 dní čeká Huawei velký den, budou se totiž představovat nové telefony řady P40 a další produkty. Mezi nimi budou i chytré hodinky Huawei Watch GT 2e, o kterých jsme se však s předstihem dočetli už téměř vše na webu winfuture.de.

Poodhalení parametrů hodinek Huawei Watch GT 2e

Už na první pohled si můžete všimnout rozdílného designu. Pryč jsou kulatá tlačítka, nyní jsou čtvercová a jsou více zapuštěna do těla. Kromě toho byl změněn i design lunety a řemínku, který je více sportovně laděný. Půjde však bez problémů vyměnit. Na zadní straně se nachází senzor srdečního tepu a nabíjecí konektory.

V hardwaru hodinek již mnoho změn není, tedy pokud se informace serveru winfuture.de potvrdí. Displej má velikost 1,39 palců, jedná se o AMOLED panel s rozlišením 454 x 454 pixelů. Uvnitř je čipset HiSilicon Hi1132, 16 MB paměti RAM a 4GB úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 455 mAh, což by mělo stačit na 14denní výdrž. Chybět nemá Bluetooth 5.1, GPS, akcelerometr, kompas, krokoměr a gyroskop. Jedna z novinek má být i podpora hlasového ovládání. Cena se má pohybovat kolem částky 200 eur, v přepočtu cca 5 500 Kč bez DPH.

Jak se vám líbí nový design hodinek od Huawei?

Zdroj: winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)