Koncept: Jak by mohly vypadat chytré hodinky?

HTC-smartwatch-One-W1-1

Popularita chytrých hodinek stále stoupá a výrobci se předhánějí v jejich zdokonalování. Ať už se jedná o vylepšení vzhledu nebo funkcí, kterými oplývají. Není tedy divu, že se objevují fanouškovské návrhy zobrazující jejich vysněnou podobu chytrých hodinek. Jedním z nich je také model, který vychází čistě z fantazie jednoho z nadšenců nesoucí název HTC One W1.

Chytré hodinky HTC One W1 (koncept)

Chytré hodinky HTC One W1

Ty by poháněla přizpůsobená nadstavba systému Android, HTC Sense UI. Ta umožní podobné funkce, jaké známe z telefonů HTC. Z obrázků je patrný také reproduktor umístěný nad displejem, na zadní straně můžeme najít slot pro kartu SIM, 5 pinů pro dobíjení hodinek a pravděpodobně senzor srdečního tepu. Zpracování samotného přístroje se zdá být velice kvalitní a přichází v několika barevných variantách – černé, kovově stříbrné a zlaté. Zapínací mechanismus je velice podobný tomu, jaký používá Samsung u svých chytrých hodinek. Je možná trochu škoda, že se jedná pouze o představy a těchto hodinek se nedočkáme, neboť na obrázcích vypadají hodinky velice dobře.

Nejnovější modely chytrých hodinek si můžete prohlédnout na vlastní oči na Alza Android RoadShow 2015, která se koná již příští týden v Brně.

registracehome

Zdroj: concept-phones.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)