TOPlist

Super sleva! Moderní hodinky Garmin vívoactive 5 nyní seženete pod 6 tisíc

Garmin vívoactive 5
  • Minulý rok vyšly chytré hodinky Garmin vívoactive 5
  • V Česku je lze nyní pořídit za cenu pod 6 tisíc korun
  • Nabízí velký AMOLED displej a široké spektrum funkcí

Pokud momentálně pokukujete po nových chytrých hodinkách a patříte mezi příznivce sportovní značky Garmin, máme pro vás jeden zajímavý tip. Výrobce loni v září vydal poměrně dostupné hodinky Garmin vívoactive 5, které se pyšní 11denní výdrž a vcelku jednoduchým zpracováním. Zatímco jejich oficiální cena pro tuzemský trh činí 7 190 Kč, na Datartu je lze nyní ve variantě Navy pořídit výrazně levněji – s kódem 2402NABSL10H stojí pouhých 5 841 Kč.

Garmin vívoactive 5 spoléhají na 1,2palcový kulatý AMOLED displej s krásně tenkými rámečky a podporou režimu always-on. K ovládání lze kromě něj použít dvojici tlačítek, nacházející se na pravém boku ciferníku. K dispozici jsou samozřejmě užitečné lifestylové funkce, jako je například Garmin Pay, díky níž lze hodinkami bezkontaktně platit v obchodech. Nechybí ani integrovaný přehrávač hudby, která u Garmin hodinek bývá mnohdy dostupná jen za příplatek (řeč je konkrétně o speciálních Music modelech).

Jak je u Garminu dobrým zvykem, součástí výbavy je pestrá nabídka vychytávek pro sledování kondice a zdraví. Úžasný je kupříkladu ukazatel zdraví Body Battery, který na základě vaší fyzické aktivity, kvality spánku a dalších faktorů vyhodnocuje, jak je vaše tělo připraveno na zátěž. Informace předá pomocí skóre v rozsahu od 1 do 100 bodů.

Cena: 5 841 Kč

Garmin vívoactive 5 disponují kompasem, akcelerometrem i teploměrem. Naprostou samozřejmostí je podpora GPS, ale v určitých situacích se může hodit i možnost připojení k sítím GLONASS nebo Galileo. Plavce by mohla potěšit voděodolnost dle standardu 5 ATM, pro handicapované pak Garmin vyvinul speciální vozíčkářský režim.

Garmin Vivoactive 5 In-Depth Review: 19 New Features to Know!

Garmin Vivoactive 5 In-Depth Review: 19 New Features to Know!

Zaujaly vás Garmin vívoactive 5?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)