TOPlist

Češi, pozor! Špičkové hodinky Garmin epix (Gen 2) Sapphire zlevnily o několik tisíc

Garmin epix (Gen 2) Sapphire
  • V Česku krásně zlevnily sportovní hodinky Garmin epix (Gen 2) Sapphire
  • Mají prémiovou konstrukci z titanu a safírové sklíčko na displeji
  • S cenou 13 592 Kč by mohly zaujmout nejednoho náročného sportovce

Český prodejce elektroniky Datart momentálně nabízí pěkné slevy na nejrůznější produkty, cena přitom významněji klesla i v případě hodinek Garmin epix (Gen 2) Sapphire. Zatímco původně stály 16 990 Kč, se slevovým kódem 2406DATNK20H je lze pořídit o několik tisíc levněji za „pouhých“ 13 592 Kč.

Garmin epix (Gen 2) Sapphire se bezesporu řadí do kategorie prémiovějších sportovních hodinek a pro mnohé náročnější uživatele mohou být splněným snem. Kromě bytelné a pěkně zpracované konstrukce, spoléhající na titanový rámeček a safírové sklíčko chránící displej, totiž nabízí i parádní výdrž nebo bohatou paletu funkcí.

Garmin epix (Gen 2) Sapphire

Hodinky Garmin epix (Gen 2) Sapphire vydrží na jedno nabití při standardním používání až 16 dní, takže vás rozhodně nebude otravovat nutnost častého dobíjení. Vybavené jsou 1,3palcovým AMOLED displejem s podporou režimu always-on, který se u Garmin hodinek mnohdy nevidí.

Introducing epix | Premium Active Smartwatch | Garmin

Introducing epix | Premium Active Smartwatch | Garmin

Samozřejmostí jsou senzory a funkce pro mimořádně přesné měření zdravotních funkcí. Kromě monitorování srdečního tepu nebo spálených kalorií si hodinky také troufnou na vypracování detailnějšího rozboru vaší regenerace či sportovního výkonu a VO2 Max. Nechybí ani oblíbená vychytávka Body Battery.

Garmin epix (Gen 2) Sapphire

Garmin epix (Gen 2) Sapphire se neomezují jen na sport a nabízí i nějaké ty „chytřejší“ vymoženosti, počínaje podporou bezkontaktních plateb prostřednictvím služby Garmin Pay. S hudebním přehrávačem lze stahovat skladby z oblíbených streamovacích platforem, jako jsou Spotify, Deezer nebo nově také YouTube Music.

Cena: 13 592 Kč

Využili byste takové hodinky?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)