Hodinky Amazfit Pop Pro nabídnou vestavěnou GPS i parádní cenu

amazfit pop pro

Společnost Huami minulý měsíc představila hodinky Amazfit Pop, které nabídnou rozšířené možnosti kontroly zdraví a mnoho dalších skvělých funkcí. Nový teaser na vylepšenou verzi Amazfit Pop Pro láká na klíčové specifikace, jako třeba GPS, přičemž k oficiálnímu představení dojde již 1. prosince.

Amazfit Pop Pro nabídnou vestavěnou GPS

Amazfit Pop Pro údajně disponují 1,43″ OLED panelem, NFC a nechybí ani 24/7 sledování srdeční frekvence. Samozřejmostí pak bude PAI Amazfit, což je algoritmus, který vás bude motivovat k fyzické aktivitě a nabídne více než 60 různých sportovních režimů. Všechny tyto funkce ale nabízí také základní verze Amazfit Pop. V čem bude tedy hlavní rozdíl? Dle informací má mít Pro varianta vestavěnou GPS, takže se nemusíte spoléhat pouze na telefon.

amazfit pop pro gps

Nebude chybět také mikrofon, ovšem zatím nevíme, k čemu konkrétnímu poslouží. Cena má být trochu vyšší, než v případě klasické varianty. Dle úniků mají hodinky stát 399 CNY, což je asi 1 300 korun bez daně. K dispozici budou v zelené barvě, ovšem očekává se také černá a růžová.

Jak se těšíte na nové Amazfit hodinky?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)