Kdy dostane Android 11 váš Nokia telefon? Firma zveřejnila plány

nové levné nokia telefony

Společnost HMD Global zveřejnila plán aktualizací na Android 11 pro telefony Nokia již loni. Tenkrát zahrnoval hned 15 různých modelů, které se měly dočkat nejnovějšího systému v oddobí Q4 2020 – Q2 2021. Aktuálně HMD stihlo aktualizovat 7 ze slíbených 15ti telefonů. Jak to tedy bude?

Kdy dostanou Nokia telefony Android 11?

Na několik dalších telefonů byla aktualizace odložena a majitelé si budou muset na aktualizaci nějaký čas počkat. HMD Global totiž vydalo nový roadmap pro telefony Nokia, který říká několik podstatných informací. Modely Nokia 6.2, Nokia 7.2 a Nokia 9 PureView mají dostat nový systém nejdříve a to ještě ve třetím čtvrteletí letošního roku. Můžeme tak počítat s obdobím někdy mezi červencem a zářím.

Kdy dostanou Nokia telefony Android 11

Teoreticky ještě ve druhém čtvrtletí se mají aktualizace dočkat modely Nokia 1.3, 2.3, 3.4 a 5.3. Telefony Nokia 1 Plus, 5.4, 1.4 a 2.4 již aktualizaci obdržely. Uvidíme tedy zda se společnosti tentokrát dodrží podržet harmonogram.

Jakou verzi Androidu máte ve vašem telefonu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)