Herní režim pro všechny telefony: Stačí nová aplikace zdarma Gaming Mode

Gaming Mode herni rezim aplikace android

Herní režim není u telefonů nic nového. Nicméně i tak můžeme v posledních dvou letech vidět, že se na něj výrobci mnohem více zaměřují. Jeden z důvodů je i to, že se vrací herní telefony, pro které speciální režimy připravují. V některých případech je zpřístupní i na jiných telefonech, které nenesou označení “herní”. Nyní si díky aplikaci Gaming Mode může vytvořit herní režim kdokoliv.

Nová aplikace Gaming Mode je určena hráčům, kteří nechtějí být rušeni

Mobilní hry jsou na telefonech obrovsky oblíbené, někteří uživatelé tráví ve hrách každý týden hodiny a hodiny. Čím více hrajete, tím otravnější pro vás budou upozornění, notifikace a zprávy, které vás ruší od samotného hraní. Proto před několika lety začali výrobci vytvářet speciální herní režimy.

Nyní už si herní režim můžete užít ve formě v aplikace, která se dá zdarma stahovat z Google Play. To hlavní, co aplikace dělá, je v podstatě aktivování různých nastavení telefonu když spustíte hru. Samotné nastavení toho, co se má provést si můžete nastavit. Vybrat můžete například:

  • Automatické odmítnutí hovorů
  • Blokování notifikací
  • Ukončení aplikací na pozadí
  • Zakázání změny jasu
  • Nastavení jasu na určitou hodnotu
  • Změna stavu Wi-Fi
  • Změna hlasitosti a vyzvánění

K dispozici je i placená verze aplikace. Za poplatek 55 Kč si můžete zvolit navíc, na která čísla se odmítnutí hovorů bude vztahovat a další podrobnější nastavení hovorů. Jelikož jde o novou aplikaci, tak prémiová verze slouží prozatím hlavně jako podpora vývojáře. Do budoucna se však v prémiových funkcích plánuje automatické odesílání předefinované věty, možnost vybrání aplikací, na které se blokování nebude stahovat a widgety pro rychlé spuštění her.

Gaming Mode - Game Booster PRO
Gaming Mode - Game Booster PRO

Jak se vám líbí aplikace Gaming Mode? Vyzkoušíte ji?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)