Jak je na tom váš sluch? Vyzkoušejte aplikaci Hearing Test

hearing test android aplikace

Poslouchání hlasité hudby, práce v nadměrném hluku, věk nebo objíždění koncertů… To vše se může negativně podepsat na vašem sluchu. Sluch si můžete nechat otestovat v ordinaci specialisty – nebo pomocí vašeho Android telefonu. Postačí vám k tomu aplikace Hearing Test. Prozkoušení vašeho slyšitelného rozsahu frekvencí lékaře rozhodně nenahradí, můžete však výsledky porovnat s kamarády nebo rodinou a zjistit, jak vaše sluchové receptory obstojí v rozmanité věkové konkurenci.

Hearing Test otestuje váš sluch pomocí frekvencí

Jednoduchá aplikace nabídne v Material designu základní otestování vašeho sluchu. Na hlavní obrazovce stačí zkoušku spustit a zesílit zvuk telefonu. Poté v tichém prostředí poslouchejte jednu frekvenci za druhou a klikněte na zelené tlačítko, pokud pro vás dané hertze nejsou problémem a zřetelně je slyšíte. Červené tlačítko zmáčkněte v případě, že je pro vás zvuk neslyšitelný. Aplikace pak na základě vašich výsledků vyhodnotí váš věk. Trefila se?

Hearing Test kromě zkoušky nabídne i libovolné zadávání frekvencí – otestovat se tak můžete jak na spodní slyšitelné hranici, tak na horní bez jakéhokoli omezení. Nová aplikace je zdarma, obsahuje však spodní panel s reklamou.

Hearing Test
Hearing Test

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)