HBO Max zlevňuje roční předplatné. Platí to i pro ČR

HBO Max sleva levnější roční předplatné

Kolem streamovací služby HBO Max, která začala v ČR fungovat teprve před několika týdny, se dál dějí zajímavé změny. Jen pár dní poté, co byl ze strany společnosti Warner Bros. Discovery oficiálně potvrzen záměr propojit tuto platformu s nabídkou balíku Discovery, přichází další novinka, která se ale dotkne diváků okamžitě. HBO Max má odteď levnější roční předplatné. A oznámená sleva se týká mimo jiné i ČR.

HBO Max levnější roční předplatné ČR nabídka sleva

Služba nyní nabízí plnohodnotné sledování na jeden rok za 1 590 Kč, přičemž za dvanáct měsíců by uživatel běžně zaplatil 2 388 Kč (12 x 199 Kč). Jde tak technicky o 33% slevu, kterou již HBO Max mělo i při tuzemském zavádění u měsíčních poplatků.

HBO Max: Stream TV & Movies
HBO Max: Stream TV & Movies

Z českého webu se zdá, že zvýhodnění u nás nemá žádné časové omezení. Zahraniční servery ale informují, že sleva je platná do 30. října. Cílem této akce je samozřejmě získání nových či dříve odchozích zákazníků na delší než jen měsíční období. Nabídku mohou využít obě skupiny uživatelů.

Platíte si HBO Max? Čím vás zaujalo?

Zdroj: HBO Max

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)