Harmony OS od Huawei uvidíme brzy v Evropě. Co se chystá?

harmony os honor vision

Systém Harmony OS od Huawei by se měl časem objevit na celé řadě produktů, včetně telefonů. I když u těch si ještě nějakou chvíli počkáme, jak nedávno prozradil jeden ze šéfů společnosti. Brzy bychom se však měli dočkat tohoto systému i v Evropě. A to díky chytré televizi Honor Vision.

Televizi Honor Vision uvidíme brzy i v Evropě

O této televizi víme již od srpna tohoto roku, kdy byla představena jako první produkt s Harmony OS. Prozatím se prodává pouze v Číně, podle posledních informací se ale brzy této televize dočkáme i v Evropě. V tuto chvíli není známá cena, případně který model přesně se na starém kontinentu objeví.

Existují dvě verze této televize – základní a Pro. Rozdíl mezi těmito dvěma modely je ve výsuvné kameře, která slouží například k videohovorům, dále v počtu reproduktorů a úložišti. Obě mají 4K rozlišení a Quantum Dot panel od Samsungu. Z počátku mají být v Evropě dostupné velikosti 65 a 75 palců, později se má dostat i na 85 a 55 palců.

Chtěli byste chytrou televizi od Honoru?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)