TOPlist

Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop – je k dispozici zdarma!

lollipop_quick_start

Nemáte ještě dost nového Androidu 5.0? Pokud jste typ, který hltá každé slovo a článek, jenž jsme o poslední verzi mobilního systému napsali, pak se radujte – máme pro vás další čtivo! Podobně, jako před rokem, kdy Google vydal příručku k Androidu 4.4, se i letos budoucí uživatelé dočkali elektronické knížky o nejnovější verzi operačního systému Android, která je zdarma dostupná v Obchodě Play.

Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop

V 62stránkové knize „Quick Start Guide“ („Stručný návod k obsluze“) se můžete seznámit s novinkami letošní verze, pomůže ale i jako návod všem, kteří se Androidu 5.0 dočkají na svém telefonu či tabletu. Kniha se pochopitelně týká jen čistého systému bez grafických nadstaveb výrobců, takže ji využijí především majitelé zařízení řady Nexus a Google Play Edition (v současnosti najdete Android 5.0 jen na telefonu Nexus 6 a tabletu Nexus 9). Neprobírá žádné pokročilejší funkce a nastavení – jedná se skutečně jen o základní manuál, který využijí především začátečníci a noví uživatelé. Jistě ale přijde vhod těm, kdož hltají každou novinku a chtějí vědět o novém Androidu úplně všechno.

Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop

Knížka je k dispozici v angličtině, nicméně v průběhu následujících týdnů by se měla objevit i v dalších jazycích. Zda bude dostupná i v češtině, není v tuto chvíli známo, nicméně nepředpokládáme to.

Knížku Android Quick Start Guide, Android 5.0, Lollipop pořídíte v Obchodě Play.

Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop Google vydal příručku k Androidu 5.0 Lollipop

Zdroje: Android Geeks, Android Authority, Droid Life, Phandroid, Android Police, Android Community, Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)