Google testuje tmavý režim pro desktopové vyhledávání. Kdy se ho dočkáme?

Google tmavý režim desktopové vyhledávání

Vypadá to, že přes víkend Google testoval tmavý režim pro desktopové vyhledávání. U některých lidí, kteří používají tmavý režim na svém Google Chrome prohlížeči se totiž objevil tmavý motiv, který však zmizel většinou za pár hodin. Někteří z nich však stihli udělat screenshot, takže známe přibližnou podobu.

Google tmavý režim desktopové vyhledávání

Jestliže se tedy nic nepokazí, jako třeba v případě Google Map, mohli bychom se tmavého motivu dočkat velice brzy. Všimli si jej navíc nejen uživatelé Chrome, ale také Microsoft Edge, jak uvedl web AndroidPolice. Tmavý režim vypadá v podstatě totožně jako na Android zařízeních. Logo Google je celé bílé a pozadí šedé, nikoliv úplně černé. Na to jsme si ale u Googlu už všichni zvykli. Tmavý režim vypadá poměrně dobře a už se těšíme, až ho budeme moci vyzkoušet, jelikož v mnoha případech pracujeme i ve večerních hodinách.

google tmavý režim desktopové vyhledávání

Doufáme tedy, že jej Google přinese co nejdříve pro všechny uživatele. Pokud si chcete vyzkoušet tmavý režim již teď, povolte v chrome://flags/# enable-force-dark funkci Force Dark Mode. Některé weby se však mohou rozbít, takže tuto cestu nedoporučujeme.

Jak se těšíte na tmavý režim u desktopu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)