Streamované hraní her Google Stadia vychází již za měsíc. K dispozici budou desítky her

google stadia hrani

Google připravoval herní streamování Stadia hodně dlouhou dobu. Již dříve společnost oznámila, že služba vychází někdy na podzim tohoto roku. Dnes jsme se dozvěděli přesné datum vydání této služby pro hraní her.

Google Stadia oficiálně vychází 19. listopadu 2019

Pokud jste o Google Stadia ještě neslyšeli, doporučujeme video níže, kde Google tuto herní službu představuje. Ve zkratce se jedná o streamované hraní her. Ke hraní není potřeba výkonné PC či herní konzole. Místo toho se vše spoléhá na rychlé internetové připojení. Hrát hry přes Google Stadia půjde na telefonech (zpočátku pouze Google Pixel), PC, chromeboocích, tabletech a také televizích.

What is Stadia and How It Works – Everything You Need To Know Before Launch

What is Stadia and How It Works - Everything You Need To Know Before Launch

Při vydání bude k dispozici téměř 40 her, přesné číslo se ještě může změnit, například kvůli odkladům. Mezi hrami nechybí hity jako Red Dead Redemption 2, Destiny 2, Assassin’s Creed Odyssey nebo třeba Borderlands 3.

Z pohledu českého či slovenského zákazníka je tu však mínus v tom, že si ji nebude moct vychutnat a vzhledem k tomu, že je potřeba co nejlepší internetové připojení, tak se nedá spolehnout na změnu regionu přes VPN. Rozšiřování služby Google plánuje na příští rok. Tak se snad brzy dočkáme i u nás.

Těšíte se na Google Stadia?

Zdroj: androidpolice.com, blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)