Google Stadia Pro nyní pro každého na dva měsíce zdarma

google stadia pro zdarma

Google se rozhodl, že zákazníkům Stadia Pro dá příští dva měsíce zdarma a to včetně těch, kteří se teprve zaregistrují. V knihovně této služby se nyní nachází hned devět her zdarma, ostatní si můžete koupit. Až akce skončí, bude vám Google automaticky účtovat 10 dolarů měsíčně, ovšem předplatné lze samozřejmě kdykoliv zrušit.

Google doufá, že tato bezplatná služba pomůže lidem zůstat doma během této nepříjemné pandemie. Pokud jste tak službu nikdy nevyzkoušeli, nebo o ni dokonce ani neslyšeli, jedná se o ideální příležitost. Aktuálně lze hrát na telefonech Samsung Galaxy S8, Note 8 a novějších, Razer Phone 1 i 2, Asus ROG Phone i ROG Phone II, a mnoha dalších zařízeních.

Google Stadia “Console” Unboxing – The Future of Gaming? (Gameplay Review + Controller)

Google Stadia "Console" Unboxing - The Future of Gaming? (Gameplay Review + Controller)

Pokud máte Pro účet, můžete hrát zdarma hry jako například Destiny 2 či GRID. Oficiálně není Česká republika podporována, ovšem toto lze vyřešit pomocí VPN či jiných řešení.

Vyzkoušíte Google Stadia Pro zdarma?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)