Google srovnává v nejnovější reklamě svůj Pixel se psem. Přijde vám také trapná?

Google srovnává Pixel se psem

V nejnovějších reklamách, které se objevují na YouTube kanálu společnosti Google zřejmě nepochopíte, o co jde. Google totiž srovnává v reklamě svůj Pixel 4a se psem. Ano, s živým stvořením. Reklam je celkem osm a v každé z nich se dozvíte, proč je telefon Pixel lepší, než pes Pixel.

Google srovnává Pixel se psem

Nevíme, kdo má scénář těchto reklam na svědomí, ale možná by si mohl najít nějakou jinou práci. Vše mělo zřejmě působit vtipně, což se dle našeho názoru bohužel nepovedlo a po zhlédnutí těchto reklam je nám za Google spíše trapně. Opravdu je Pixel 4a lepší než mops? Více neporovnatelné věci už tam americký gigant dát snad nemohl.

Pixel vs Pixel : Night Sight

Pixel vs Pixel : Night Sight

Jasně, věci jako čip Titan M, Android 11, Night Sight, dobrá výdrž baterie, detekce autonehod a spousta dalších věcí, kterými se Google v reklamách chvástá jsou super. Každopádně až bude představovat Pixel 5 či Pixel 4a 5G tak doufáme, že zkusí telefony porovnat s něčím jiným. Třeba s telefony od konkurence.

Jaký máte názor na tyto reklamy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)