TOPlist

Zahrajte si s přáteli na sdílené Google online piano. Jde to i z mobilu

Google sdílené online piano

V rámci kreativního projektu Chrome Experiments představili vývojáři z Googlu nový zábavný nástroj pro ukrácení volné chvíle. Nebo prohloubení prokrastinace, pokud chcete. Ve webovém balíčku Musiclab se objevilo nové piano, které lze snadno spustit v prohlížeči a tam na něj hrát ve spolupráci s dalšími devíti lidmi. Novinka funguje jak na počítačích, tak i na mobilních zařízeních. Bez nutnosti registrace nebo jakýchkoli instalací. Nové Google sdílené online piano lze tímto způsobem využít nejen pro zábavu, ale třeba i pro vzdálené lekce.

Google sdílené online piano Chrome Android screenshot

Pro vstup do nástroje stačí přejít na jeho základní adresu. Automaticky se vygeneruje unikátní koncovka adresy, skrze kterou je možné pozvat další lidi. Po otevření stačí potvrdit spuštění zvuku a můžete začít. Přítomné jsou i volby různých hudebních nástrojů, které se mají po stisknutí kláves ozývat. Skvělou vychytávkou je, že sdílené online piano od Google si po dobu otevření karty pamatuje odehrané tóny, takže se k nim dá poté zpětně rolovat. Pokud budete novinku zkoušet na mobilu, doporučujeme prohlížeč přepnout do módu pro počítače. Budete tak mít k dispozici širší klaviaturu.

Zdroj: Chrome Experiments

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)