Google “omylem” potvrdil existenci telefonu Pixel 6a. Jak?

Google Pixel 6a

Pokud sledujete situaci okolo telefonů Google Pixel delší dobu, jistě víte že americká firma nedokáže udržet své telefony dlouho pod pokličkou. V některých případech dokonce sama rezignuje a design odhalí několik měsíců před oficiálním uvedením, aby tak vzala vítr z plachet leakerům. Nyní se ji podařilo něco podobného s chystaným modelem Pixel 6a.

Google nepřímo potvrdil Pixel 6a

Google totiž připravil novou propagační kampaň v podobě omalovánek pro členy Pixel Superfans, kde je nadcházející Pixel 6a přímo zmíněn. Konkrétně se obsah zmiňuje o tom, že si na straně 6 a 7 mohou uživatelé vybarvit zařízení Google Nest a Google Pixel 6a, ovšem žádný telefon se na daných stránkách nenachází. Jeden však nalezneme hned na té první. Pokud byste si mimochodem chtěli také vytvořit vlastní barvy, omalovánky naleznete na webu Google.

Podle neoficiálních renderů má být Pixel 6a velice podobný základnímu Pixelu 6, takže jen těžko odhadovat, zda je vyobrazeným telefonem skutečně Pixel 6a. Každopádně telefon by měl dle posledních informací disponovat 6,2″ OLED panelem, čipsetem Google Tensor nebo 12,2Mpx hlavním snímačem.

Jak se vám zamlouvají (údajná) střeva Pixelu 6a?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)