Google už snad nemá co skrývat. Pixelbook unikl na videu

google pixelbook prototyp

Pixelbook se stejně jako chystaný Pixel 4 neudržel pod pokličkou. Serveru 9to5google se podařilo získat údajný prototyp připravovaného notebooku od Googlu, který je na videu vidět ve své plné kráse. Tak to vypadá, že Google skutečně bude muset vytasit Pixel Watch, aby nás s něčím překvapil.

Exclusive: This is Google Pixelbook Go

Exclusive: This is Google Pixelbook Go

Design Pixelbooku se celkem rapidně proměnil. Víko notebooku je matné s hladkým povrchem, autor mluví o tom, že je z podobného materiálu, jako například Pixel 2. Logo je samozřejmě nekompletní, jelikož se jedná o prototyp stejně jako pod displejem, kde je pouze název “Productname”. Spodní strana je však o něco zajímavější. Google se rozhodl pro gumový materiál ve tvaru žebřin, což by mělo způsobit větší přilnavost na stole. Dotykový displej pak nabídne Full HD rozlišení a poměr stran 16:9. Spekuluje se však také o 4K displeji, který bude součástí vyšší konfigurace.

Nad displejem je pak 2 megapixelová kamerka pro videohovory s dvěma mikrofony. 9to5google si velice pochvaluje klávesnici, která je dle jejich slov fantastická. Vedle nich se nachází dvojice stereo reproduktorů, které zní taktéž nadprůměrně. V základním modelu má tikat procesor Intel Core m3 s tím, že bude možné jej nakonfigurovat i s Core i5 či i7. Paměť RAM bude pak buď 8 či 16 GB v závislosti na konfiguraci. Mezi další hardware patří čip Titan C, o kterém toho zatím bohužel příliš nevíme.

Jak se vám líbí nový Pixelbook?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)