Všechny telefony Google Pixel dostávají květnové bezpečnostní záplaty

google pixel květnové bezpečností záplaty

Pokud vlastníte telefonu od Googlu, má to jisté výhody a jednou z nich jsou vždy brzké aktualizace zabezpečení. Společnost Google včera oznámila, že všechny telefony Google Pixel dostávají květnové bezpečnostní záplaty. Jedná se konkrétně o telefony série Pixel 4, Pixel 3, Pixel 3a a Pixel 2. Tato aktualizace řeší hned několik bezpečnostních problémů.

Hackeři používají k útokům nejrůznější techniky, aby se jim podařilo získat přístup k vašemu telefonu a odcizit tak vaše citlivá data. Květnová aktualizace neobsahuje žádné vizuální změny, ovšem pomáhá vám udržet zabezpečení na co nejvyšší úrovni.

Pokud vlastníte Google Pixel, zkuste přejít do Nastavení a vyberte možnost Systém a následně Aktualizace systému. V redakci jsme ji zkoušeli na telefonu Pixel 3a a máme ji již nainstalovanou. Má velikost 20,55 MB, takže ji budete mít staženou za pár vteřin.

Máte již květnové bezpečnostní záplaty na Pixel?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)