Telefony Google Pixel dostávají květnové bezpečnostní záplaty. Brzy se dočkáme většího updatu

Google Pixel a květnové bezpečnostní záplaty

Včera bylo první pondělí v tomto měsíci a to znamená jediné. Telefony řady Google Pixel dostávají květnové bezpečnostní záplaty. Tedy alespoň ty, které mají furt podporu. Příští měsíc má vyjít také tradiční Pixel feature drop, kde nás čeká několik nových funkcí.

Google Pixel a květnové bezpečnostní záplaty

Jmenovitě jde tedy o telefony Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 4a, Pixel 4a 5G a Pixel 5. Nová aktualizace se označuje jako RQ2A.210505.002, vyjma Pixelu 4a 5G a Pixelu 5, kde ji najdeme pod označením RQ2A.210505.003.

Jak je již zvykem, můžeme počítat s opravami několika chyb přímo od Googlu. Žádné nové funkce či zlepšení výkonu tato aktualizace nepřináší. Nemusíme ale věšet hlavu, jelikož jak jsme již zmiňovali, Google chystá příští měsíc vydat Pixel feature drop. Jedná se o pravidelnou aktualizaci, která vychází několikrát do roka a přináší zajímavé nové funkce. Poslední taková aktualizace vyšla v březnu.

Už vám přišla nová aktualizace?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)