Menu

Google Pixel hodinek se tento rok nakonec nedočkáme

Google Pixel hodinky se často v posledních měsících zmiňovaly ve spekulacích. Jenže vedoucí pro Wear OS nyní potvrdil, že Pixel hodinky nejsou připravené a tento rok je neuvidíme. Místo toho uvidíme spolupráci se společnostmi jako je Fossil nebo Casio a budou vylepšovat samostatný systém Wear OS.

Pixel hodinky tento rok neuvidíme

Miles Barr, vedoucí pro Wear OS potvrdil. že společnost Google tento rok nevydá chytré hodinky Pixel. Dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že se odhalí v říjnu po boku Pixel 3 telefonů. Příští týden společnost Qualcomm odhalí nový čipset pro chytré hodinky. Očekávalo se, že Pixel hodinky budou jedny z prvních s tímto novým čipsetem.

Wear OS rebrand Android Wear

Novým hodinkám nasvědčovala i nová verze systému Wear OS, která se před několika dny představila. Z těchto indícií se očekávalo, že dalším krokem budou první Google hodinky. Místo toho řekl Barr, že se v následujících měsících více zaměří na Wear OS. Hlavně na lepší integraci asistenta Google a optimalizaci výdrže baterie. Novinek bychom se měli dočkat na začátku roku 2019.

Čekali jste na nové hodinky Google Pixel?

Zdroj: engadget.com

 

Komentáře

MartinP

Martin Prokop 9

3.9.2018 10:51

Vzhledem k odklonu Google od “koncepce” řady Nexus k “iphonekiller” Pixel to nebude zas taková tragedie.

RSS (komentáře k článku)